JAPAKS
PIŁKA HALOWA | Sezon 2010/2011
Wejście 11276
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
XX KOLEJKA 19.03.2011


Metal Dom na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewnił sobie pierwsze miejsce w kruszwickiej lidze piłki halowej. Wygrać ligę to wielka rzecz, ale obronić tytuł najlepszej drużyny z przed roku to już wielka sztuka. A tego właśnie dokonali gracze Metalowych. Innym wydarzeniem tej kolejki był awans Cukrowni na drugie miejsce w tabeli i trzecia z rzędu wygrana Drowów z NKA Kruszwica.

GRUPA MISTRZOWSKA

TRANSPOL - RPC BEBO 6-3
Sławomir Boniecki 4, Tomasz Lewandowski II, Robert Ciećka - Jacek Burdziński, Mariusz Kaźmierski, Błażej Pruczkowski

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem. W tym meczu obie ekipy zdecydowanie postawiły na atak i na efekty nie trzeba było długo czekać. Prawdziwym bohaterem meczu był Sławek Boniecki, który 4 razy wpisał się na listę strzelców, a drugie jego trafienie mogłoby kandydować do bramki sezonu. Pewna i zasłużona wygrana Transpolu.

CUKROWNIA - RACICE 5-4
Dawid Żurawski, Ireneusz Śmigielski, Łukasz Bondas, Jerzy Wachowicz, samobójcza - Roman Dunisławski 2, Jacek Zalesiak, Piotr Wójciak

W pierwszym meczu fazy finałowej tych drużyn Cukrownia wygrała aż 10-1. Teraz spotkanie to dostarczyło kibicom niesamowitych emocji. Najpierw Racice prowadziły 2-1, potem Cukrownia strzeliła 3 bramki i było 4-2. W dalszej części spotkania Racice wyrównały na 4-4, a zwycięską bramkę dla cukrowników na dwie minuty przed końcem zdobył Jurek Wachowicz.

METAL DOM - STACJA PALIW JAPAKS 4-1
Maciej Hanczewski 2, Łukasz Czarnecki, Andrzej Panfil - Michał Szachnowski

W przypadku wygranej gracze Stacji Paliw zachowali by jeszcze szansę na zwycięstwo w tej edycji rozgrywek. Mieli jednak pecha, bo trafili na świetnie dysponowanych rywali, którzy nie pozostawili im złudzeń, która z drużyn była najlepsza w tym sezonie. To chyba najlepszy mecz lidera w tych rozgrywkach, a wszystkie bramki zdobyli szwagrowie z piłkarskiej rodziny Panfilów z Szarleja. Po tej porażce paliwowi spadli na trzecie miejsce w tabeli.
O drugim miejscu Cukrowni decyduje bilans dwóch meczów fazy finałowej w których Cukrownia wygrała ze Stacją Paliw 3-1 i zremisowała 3-3

NAJLEPSI STRZELCY Maciej Hanczewski 32, Marcin Kozłowski 26, Robert Ciećka 25, Dawid Żurawski, Jacek Burdziński po 22

MIEJSCA 7-11

SIEWCY BURZ - GOCANÓWKO 7-4
Hubert Grupa 4, Michał Wikarski 2, Piotr Herchel - Roman Sikorski, Jacek Gołdyn, Marcin Stanecki, Mirosław Gołdyn

Był to ostatni występ Siewców w tym sezonie zakończony pewną wygraną nad zdecydowanie najsłabszą ekipa tych rozgrywek. 4 bramki Huberta Grupy zapewniły mu prawdopodobnie miano najlepszego strzelca w tej grupie drużyn.

DROWY - NKA KRUSZWICA 1-0
Arkadiusz Perzyński

W tej edycji rozgrywek NKA w fazie grupowej pokonała samych mistrzów czyli ekipę Metal Domu. Nawet punktu nie ugrała jednak w trzech meczach z Drowami. Po tym spotkaniu opiekun Enki Adam Winiarczyk powiedział, że "Drowy sa zmorą jego chłopców i wyjątkowo im nie leżą". Za tydzień mecz na szczycie o 7 lokatę w tej edycji zmagań.

NAJLEPSI STRZELCY
Hubert Grupa 32, Marek Dunisławski 23, Patryk Walczak 19, Michał Wikarski 17

Ostatnia XXI kolejka zostanie rozegrana na raty ze względu na udział Cukrowni w mistrzostwach drużyn branży Polskiego Cukru.

W poniedziałek 21 marca o g. 19.45 odbędzie się mecz CUKROWNIA - RPC BEBO Pozostałe spotkania ostatniej kolejki rozegrane zostaną w sobotę 26.03.2011

GOCANÓWKO - DROWY g.16.00
NKA KRUSZWICA ZGP - PIERWSZE TŁOCZENIE 16.35
PAUZUJĄ SIEWCY BURZ
TRANSPOL - METAL DOM 17.10
SP JAPAKS - RACICE 17.45

Po ostatnim meczu odbędzie się zakończenie rozgrywek i rozdanie pucharów przez burmistrza Urzędu Miejskiego pana Dariusza Witczaka.
Przygotował: Tomasz Lewandowski
Strona wygląda najlepiej
w przeglądarce
MOZILLA FIREFOX

Sugerowana rozdzielczość:
1280 x 1024
lub większa